Tel:
Chiny Spray kosmetyczny producent
Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

Najpierw odkryj swoje piękno

Tel / wechat / whatsapp: + 8615861896063

Dom

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd

Specjalizujemy się w produkcji opakowań kosmetycznych. Założona w 2013 roku mamy ponad 20 sztabów, a plac warsztatu ma ponad 500 metrów kwadratowych, znajduje się w mieście Jiangyin w prowincji Jiangsu w Chinach

 

Chiny Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd profil firmy 0

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Pierwsze piękno

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000

Rok założenia : 2013

pc Export : 80% - 90%

W 2012 roku Jiangyin First Beauty Packing Industry Co., Ltd, choć istnieje makieta i jeszcze nie została uruchomiona. Nasz założyciel, który był projektantem, zaczął mieć pomysły na tworzenie rysunków w gotowe produkty. Tworzenie produktów w celu uzupełnienia niedoborów na rynku. Wyobrażając sobie plan firmy, zacznij rysować i dostosowywać produkty na podstawie produktów rynkowych.

Firma First Beauty została oficjalnie założona w 2013 roku, zaczęła rekrutować talenty, kupiła kilka małych urządzeń. Na początku nasz założyciel nie miał wystarczającego doświadczenia, aby samodzielnie malować rysunki i dystrybuować je tak, aby pasowały do ​​butelek, więc nie był w stanie dobrze poradzić sobie z rozmiarem produktów. Próbował pleśni, upadał i badał. Wreszcie, udało się zbadać kilka produktów, które zdobyły część rynku opakowań kosmetycznych i położyły podwaliny pod firmę.

W 2014 r. We wczesnej fazie rozwoju opracowano pompę perfum o różnych specyfikacjach i kolorach od jednego rozmiaru. Zaczęliśmy rozwijać rynek pomp perfum.

W okresie rozwoju 2015 r. First Beauty zaczęła przenosić nacisk ze sprzedaży krajowej na rynek handlu zagranicznego. Tymczasem First Beauty ulepszyło sprzęt wspierający i opracowało matrycę do tłoczenia.

W 2016 r. First Beauty rozpoczęła dwie wystawy zagraniczne rocznie, koncentrując się na trendach i wymaganiach rynku.

W 2017 r.Firma First Beauty opracowała kompletny zestaw akcesoriów do butelek z perfumami, aby klienci mogli zakupić cały zestaw i wybrać różnorodne opcje. Na rynek europejski wszedł w tym samym roku. produkty cieszą się dobrą opinią wśród klientów.

W 2018 roku kluczowy okres rozwoju, nie tylko zestaw perfum jest bardziej dostosowany, ale także linia do produkcji szklanych butelek. Takich jak butelka olejku, biała ceramiczna butelka i tak dalej. Skoncentruj się na dostosowywaniu wysokiej jakości badań opakowań kosmetycznych.

Plan na 2019 r. Ma na celu ulepszenie istniejących zestawów produktów, aby zapewnić klientom lepszą obsługę i wyższe standardy produktów. Ciągły proces, nie zapomnij o pierwotnej intencji. Zapraszamy klientów, stowarzyszenia biznesowe i przyjaciół z całego świata do skontaktowania się z nami i szukania współpracy dla obopólnych korzyści.

Usługowe

Naszą zasadą jest: uczciwość, współpraca i wygrana-wygrana. Zapewnimy Państwu jakość, profesjonalną i uważną obsługę.

FAQ

Zapłata

Na początku współpracy przygotujemy i wyślemy próbki wysokiej jakości zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Podczas współpracy omówimy każdy szczegół i skontrolujemy każdy aspekt produkcji produktu.

Przed dostawą dostarczymy Ci raport z inspekcji. W razie potrzeby zapewniamy 100% usługę inspekcji.

Po otrzymaniu naszych ładunków postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem z tobą, jeśli występuje problem z produktem.

Jesteśmy przekonani, że dobra obsługa posprzedażna jest punktem odniesienia dla działalności firmy. Będziemy trzymać się tej filozofii. Czekamy na współpracę.

Firma Zespół

Po stronie firmy Jiangyin First Beauty ma ponad 20 pracowników.

Wśród nich są starsi międzynarodowi specjaliści ds. Sprzedaży i profesjonalni inżynierowie. Oznacza to, że mamy duży zespół sprzedaży i zespół serwisowy, który może zapewnić każdemu potencjalnemu klientowi najbardziej profesjonalne i kompleksowe usługi, które są wrażliwe na czas.


Po stronie fabryki Jiangyin First Beauty ma ponad 50 pracowników.

Są tragarzami i inspektorami kontroli jakości odpowiedzialnymi za profesjonalne linie produkcyjne. Oznacza to, że nasz proces produkcji jest niezwykle rygorystyczny i możemy kontrolować każdy szczegół, aby uzyskać 100% kontrolę.

Jiangyin First Beauty Packing Industry Co.,ltd
No.254 Huandong Road, Huangtang Xuxiake Town, Jiangyin City, prowincja Jiangsu, Chiny
Tel:86-510-86912202
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Spray kosmetyczny dostawca. © 2019 - 2021 cosmeticspraybottle.com. All Rights Reserved.